Lekcje angielskiego online – w parach

Nauka języka angielskiego online może odbywać się w różnych formach, np. grupowo lub indywidualnie. Formą pośrednią pomiędzy nauką w grupie a lekcjami indywidualnymi są zajęcia angielskiego online w parach. Są one przeznaczone dla uczniów, którzy mają drugą osobę chętną do wspólnej nauki. Para uczniów musi być też na zbliżonym  poziomie znajomości języka.

Główne zalety lekcji angielskiego online w parach to:

• możliwość uczestniczenia  w zajęciach z dowolnego miejsca, np. własnego pokoju;
  • dodatkowa motywacja do systematycznej nauki dzięki obecności kolegi lub koleżanki;
  • plan nauki przygotowany po ustaleniu wspólnych dla obu uczniów potrzeb i celów;
  • łatwość dostosowywania planu nauki w trakcie trwania kursu, w oparciu o systematyczne monitorowanie postępów;
  • pełne zaangażowanie uczniów w czasie lekcji;
  • tematyka, materiały i tempo zajęć dostosowane do uczestników zajęć;
  • rozwijanie wszystkich najważniejszych umiejętności językowych, ze skupieniem na nauce   porozumiewania się i wymowy;
  • możliwość ćwiczenia konwersacji w parach;
  • dodatkowa baza angażujących, różnorodnych materiałów do pracy, w dogodnym dla uczniów czasie (również w parach); aby doskonalić umiejętności językowe.

Zajęcia angielskiego online w parach odbywają się na różnych poziomach językowych. Przeznaczone są dla 2 uczniów, którzy są na zbliżonym poziomie znajomości języka i mają takie same potrzeby.. Obecność na zajęciach kolegi lub koleżanki jest dodatkową motywacją do nauki.